III Konkurs Parafialny

WIEDZY RELIGIJNEJ

NA   TEMAT

EWANGELII WEDŁUG ŚW. ŁUKASZA

Dla dzieci będzie to konkurs plastyczny. Dowolną techniką należy zrobić ilustracje do przypowieści Pana Jezusa, które znajdują się w tej Ewangelii.

Konkurs ten rozegrany będzie w następujących kategoriach:

- przedszkolaki i klasa „0

- klasy I i II

- klasy III I IV.

Dla klas V i VI będzie test wiedzy z pierwszych 12 rozdziałów Ewangelii,

Dla gimnazjum test wiedzy z całej Ewangelii,

A dla młodzieży ponadgimnazjalnej i dorosłych test z całej Ewangelii wraz ze wstępem do niej.

Test dla młodzieży ponadgimnazjalnej i dorosłych odbędzie się w piątek 21.11. o godz. 18.30 w kościele. Chętni, którzy chcą wziąć udział w teście proszę, by ten fakt zgłosili do 19 listopada w biurze parafialnym, by można było przygotować odpowiednią ilość testów.

Przewidziane są ciekawe nagrody.

Obłóczyny kleryka Wojciecha

DSC 0737

W niedzielę, 28 września 2014 roku w Bazylice katedralnej w Pelplinie ks. biskup Wiesław Śmigiel przewodniczył uroczystej Mszy Świetej, podczas której pobłogosławił alumnów III roku, którzy po raz pierwszy przyjęli sutannę. Wśód nich był także kleryk z naszej parafii — Wojciech Dradrach. Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć w galerii.

• w niedzielę i święta 7.309.00, 11.00
  • w soboty od września do końca czerwca o godz. 18.00

w lipcu i sierpniu o godz. 19.00 ( tj. Msza św. z niedzieli )

• od poniedziałku do piątku - we wrześniu o godz.18.00